Blog

Z wielka radością prezentujemy dzieło Henri’ego Lasserre’a (1828-1900), do którego dnia 10.10.1862 roku „zapukała” Matka Boża. Na wskutek otrzymanej łaski, autor (żyjący w czasach objawień w Lourdes) nawrócił się, jeszcze bardziej pokochał Maryję i rozpoczął cykliczne pielgrzymowanie do Groty w której zjawiała się Najświętsza Panna.

Kilka lat temu napotkaliśmy piękną książkę o św. Józefie, z ćwiczeniami duchowymi na miesiąc marzec i przykładami cudów, które wypraszali wierni na przestrzeni lat przed cudownym obrazem św. Józefa znajdującym się u Sióstr Bernardynek w Krakowie…

Bóg się rodzi! Niech Matka Boża da Tobie Dzieciątko Jezus i niech zostanie Ono przyjęte z radością i czułością, niech będzie Mu dobrze w Twoim sercu. Z Nim mamy wszystko!

Z radością oddajemy pobożnym czytelnikom i słuchaczom nowy audiobook pt. „Pobożne rozmyślania na czas Adwentu, Bożego Narodzenia aż po oktawę Trzech Króli”, które wiele lat temu napisał św. Alfons Maria Liguori…

Z radością oddajemy to pożyteczne dziełko adresowane do młodzieży. Wiele dobrego wniesie również u rodziców, katechetów i wychowawców. O jak dobrze byłoby pobożny Czytelniku, aby te treści i rady trafiły do młodzieży.