Blog

Miłości! Radości! Pokoju! Wiary! Cierpliwości do siebie i bliźnich! Wytrwałości w pełnionym powołaniu życzy zespół na Jej głowie! Jezus Zwyciężył!

Wydawnictwo Życia Wewnętrznego „na Jej głowie” z radością zaprasza na majowe rekolekcje „Maryja! Spotkanie z Mamą”, organizowane w dniach 26-28 maja 2023 roku w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi. Poznaj i pokochaj Najświętszą Maryję Pannę! Rekolekcje wygłosi ks. dr hab. Mirosław Twardowski…

Z wielka radością prezentujemy dzieło Henri’ego Lasserre’a (1828-1900), do którego dnia 10.10.1862 roku „zapukała” Matka Boża. Na wskutek otrzymanej łaski, autor (żyjący w czasach objawień w Lourdes) nawrócił się, jeszcze bardziej pokochał Maryję i rozpoczął cykliczne pielgrzymowanie do Groty w której zjawiała się Najświętsza Panna.

Kilka lat temu napotkaliśmy piękną książkę o św. Józefie, z ćwiczeniami duchowymi na miesiąc marzec i przykładami cudów, które wypraszali wierni na przestrzeni lat przed cudownym obrazem św. Józefa znajdującym się u Sióstr Bernardynek w Krakowie…

Bóg się rodzi! Niech Matka Boża da Tobie Dzieciątko Jezus i niech zostanie Ono przyjęte z radością i czułością, niech będzie Mu dobrze w Twoim sercu. Z Nim mamy wszystko!