Książka „Moja Matka” już dostępna :)

Książka „Moja Matka” już dostępna 🙂

Za obowiązkową lekturę duchową polecali tę książeczkę swoim najbliższym m.in. Św. Maksymilian Kolbe i o. Józef Andrasz spowiednik św. Siostry Faustyny.
Z prawdziwą radością przedstawiamy dziełko „Moja Matka” wydane po kilkudziesięciu latach przerwy. Wzbogaciliśmy je pięknymi obrazami Piotra Stachiewicza, który „uchwycił” Najświętszą Panienkę w codzienności.

Autor dziełka o. Józefowi Schryvers tak napisał we wstępie:
“Jeśli jesteś dzieckiem Maryi lub pragniesz nim być, przeczytasz tę książeczkę, gdyż mówi ona o twej Matce, poczujesz tajemniczy pociąg do ponownego jej odczytania, odkryjesz w niej nowe poglądy, głębokie myśli, o których sam autor nie wiedział i których nie mógł w niej podać. Odczytując ją, doznasz serdecznego wzruszenia, którego pochodzenia nie będziesz mógł sobie wytłumaczyć.
Ale zważ, że dziełko o Najświętszej Pannie nie jest zwykłą książką. Czytając ją, jesteś, nie zdając sobie z tego sprawy, pod wyższym wpływem, jesteś w łączności z Istotą nadziemską, niewypowiedzianie czystą i dobroczynną, jesteś pociągnięty Jej dobrocią, jakby oczarowany Jej pięknością.”

 

>>Książkę Moja Matka zakupisz tutaj<<