Uwielbienia Maryi

Po długiej pracy oddajemy pobożnemu czytelnikowi przepiękne dzieło doktora Kościoła – św. Alfonsa Marii Liguoriego pt. „Uwielbienia Maryi”.

O jak bardzo pragniemy, aby każdy chrześcijanin poznał tę książkę traktującą o Matce Bożej i naszej Matce.

Podczas pracy działa się dziwna, powtarzalna rzecz. Każda z osób współpracująca z wydawnictwem (lektor, korektor, osoba składająca książkę, realizator audiobooka) , czytająca treść „Uwielbienia Maryi”  dzieliła się z nami jej „niezwykłością”, dziwnym, pięknym wpływem na ich życie i dotychczasowe postrzeganie Matki Bożej. Najpierw lektor dzielił się z nami odczuciem, że gdy czyta te treści, to serce mu płonie i odkrywa rzeczy, z których wcześniej nie zdawał sobie sprawy, a które jakby były gdzieś w nim, ale zakryte, a tu z pomocą doktora Kościoła ujrzały światło dzienne i zapaliły jeszcze większą miłością do Niepokalanej. To było piękne, bo w zasadzie po naczytaniu każdego rozdziału w studio, przychodził do pokoju redakcyjnego i dzielił się swoimi odkryciami.

Następnie realizator audiobooka montujący dźwięk, słuchając,  dzielił się z nami wrażeniami, że te treści są niezwykłe, że zbliżają do Matki Bożej, ukazują bliskość Maryi, że ta książka musi iść do ludzi. Podobnie działo się przy korekcie tekstu (nie ingerowaliśmy w treść merytoryczną, zachowaliśmy pierwotny, piękny język dziewiętnastego wieku, poprawiając jedynie literówki i błędy ortograficzne) i składzie książki.

Dzieło przetłumaczył na język polski wielki czciciel Matki Bożej, nasz ukochany rodak – ojciec Prokop kapucyn.

Zatem kochany czytelniku, książka „podąża” do Ciebie, abyś jeszcze lepiej poznał i pokochał NAJLEPSZĄ spośród mam na świecie.

wydawcy

Ps. Wersja książkowa już jest, obecnie pracujemy nad montażem audiobooka, prosimy o modlitwę