Przykłady cudownych interwencji NAJŚWIETSZEJ MARYI PANNY

Z radością w okresie wakacyjnym udostępniamy na naszym kanale youtube przykłady cudownych interwencji Najświętszej Panienki w życiu osób duchownych i świeckich, które zebrał Święty Alfons Maria Liguori.
Ten Doktor Kościoła zebrał i przedstawił kilkadziesiąt świadectw nadprzyrodzonych działań Matki Bożej w życiu osób świeckich i duchownych ilustrując nimi piękne dzieło “Uwielbienia Maryi”.

Niech te działania Matki Boga i Twojej, zapalą Cię jeszcze bardziej miłością do Najświętszej Panienki!
Z Matką Bożą krótka droga do świętości!

Tu posłuchasz jednej z interwencji:

Tu nabędziesz audiobook: https://najejglowie.pl/produkt/sw-alfons-maria-liguori-przyklady-cudownych-interwencji-najswietszej-maryi-panny-audiobook/

 

Od wydawcy

Kochany Czytelniku, a także miły w Maryi Bracie! Oddajemy Ci skromną część dziełka „Uwielbienia Maryi” napisanego przez doktora Kościoła – Świętego Alfonsa Marię Liguoriego w przepięknym dziewiętnastowiecznym tłumaczeniu Ojca Prokopa Kapucyna.

Wybraliśmy tu cudowne interwencje Najświętszej Maryi Panny w życiu osób świeckich i duchownych, które zebrał i przedstawił ten wielki czciciel Matki Boga. Niech te cuda zapalą Cię jeszcze większą miłością i ufnością do Najświętszej Maryi Panny, która zawsze w sposób czysty prowadzi do Pana Jezusa. Pamiętaj też, że Przenajświętsza Panna jest Istotą tak wzniosłą, tak szczytną, że chociażby się Ją wielbiło i wychwalało według wszelkiej możności ludzkiej, to jeszcze by się nie dopełniło tego, co się Jej pod tym względem należy.

Według Świętego Bonawentury, wszyscy, którzy gorliwie głoszą chwałę Maryi, niechybnie dostaną się do nieba. Stwierdza to też Ryszard od Świętego Wawrzyńca, który powiada z kolei, że czcić Królową Anielską, to zaskarbić sobie szczęście wiekuiste, gdyż ta Pani nasza, wywdzięczając się najhojniej, nie omieszka uczcić w przyszłym życiu każdego, kto czcił Ją w czasie teraźniejszym.

„Raduj się przeto, duszo moja!” – powiada Święty Bonawentura niezmordowany w głoszeniu wielkiej chwały Matki Bożej; raduj się w Niej, gdyż „nieprzeliczone dobra zgotowane są dla gorliwych Jej wielbicieli”. Westchnij też za nami do Niepokalanej, pobożny Czytelniku, bo przygotowujemy kompletne dzieło „Uwielbienia Maryi” w tłumaczeniu Ojca Prokopa, które jeśli Pan Bóg pozwoli, ukaże się do połowy 2021 roku.

A teraz zawołajmy z całego serca za pobożnym ojcem Alfonsem Rodrycjuszem:
Jezu i Maryjo, słodkie miłości moje! Niech dla Was cierpię, niech dla Was umrę, niech wszy-stek Wasz będę, niczym się stając sobie samemu. Miłujmy Jezusa i Maryję, i starajmy się o święte życie. Nie masz szczęścia bardziej pożądanego nad to! Wierzaj mi, kochany czytelniku, i bywaj zdrów, do szczęśliwego widzenia kiedyś, u stóp tej naszej Najdroższej Matki i Jej Syna Najmilszego, gdzie wielbić Ich, miłować, i dziękować Im będziemy wspólnie, zażywając Ich błogosławionej obecności na wszystkie wieki wieków. Amen.