II wydanie ABC osobistego oddania się Maryi

Ave Maryja!

Po wielu tygodniach pracy nad drugim wydaniem dziełka Ojca Elizeusza „ABC osobistego oddania się Maryi” zbliżamy się do finału. Prosimy Cię Przyjacielu o modlitwę. Właśnie projekt książeczki został złożony w drukarni i trwają prace związane z jego wydrukiem.

 

Zdecydowaliśmy się na kolejne wydanie z kilku powodów:

  • Pierwszy i najważniejszy – aby nieść cześć Niepokalanej – Panu Bogu na Chwałę, ludziom na pożytek.
  • Aby nasi Bracia i Siostry oddawali Jej swoje życie, bo z Matką Bożą krótka droga do świętości. Ona – Mama Boga, Oblubienica Ducha Świętego – w sposób czysty prowadzi do Pana Jezusa.
  • Poprzedni nakład rozszedł się błyskawicznie.
  • Dotarliśmy do jednego z najstarszych wydań „ABC Osobistego oddania się Maryi” i postanowiliśmy, że to nowe będzie mu wierne.
  • Chcieliśmy aby nowe wydanie było jeszcze piękniejsze – pojawiły się kolorowe obrazki autorstwa Piotra Stachiewicza, ozdobne litery autorstwa Kuby Bukowskiego, zaproponowaliśmy nowe, przejrzyste wnętrze, jako dodatek dołożyliśmy niezwykle skuteczną modlitwę „o czystość serca”, którą zalecał Doktor Kościoła św. Alfons Liguori.

 

 

„ABC osobistego oddania się Maryi” to bardzo praktyczne dziełko. Pokazuje i uczy w bardzo konkretny sposób dlaczego warto oddać się Maryi i jak na co dzień żyć z Matką Bożą.